Predikanten:Hervormdekerk

 

1940-1952   Jan Hendrik Cornelis Kater,      †          Nieuwveen 20-10-1940

                                                                                  Emeritus 01-05-1948

                                                                                  Hulpprediker Nieuwveen 1948-1952

 

1952-1960   Johannes van den Hoek           †          Nieuwveen 18-12-1960  

                                                                                  Hulpprediker 1952-1960

                                                                                  Leiderdorp 1960

 

1960-1966  Anton Stefanus Klusener                       Nieuwveen 18-12-1960

                                                                                  Mijnsheerenland 13-3-1966

 

1967-1971  Jacobus Gebraad                      †          Nieuwveen 28-05-1967

                                                                                  Bleiswijk 07-11-1971

 

1972-1977  Jan Kaai,                                                Nieuwveen 01-10-1972                                                    

                                                                                  Almkerk 12-06-1977

 

1978-1984 Herman Otto Molenaar                           Nieuwveen 02-04-1978

                                                                                  Puttershoek 03-06-1884

 

1884-1991  Leonard Frank de Graaff,                      Nieuwveen 11-11-1984

                                                                                  Ophemert 22-09-1991

 

1993-1999 Jan Piet Vlasblom,                                  Nieuwveen  23-05-1993

                                                                                  Rotterdam-Zuid (Ikazia Zkh)14-03-1999

 

1999-2003 Johan .Willem. Sparreboom,                  Nieuwveen 26-09-1999 

                                                                                  Krimpen a/d IJssel  14-03-2003  |
 

2005-2008   William Quak ,                                      Nieuwveen 25-09-2005
                                              zelf ontslag genomen 31 dec 2008 naar apostello
                                                                                                2012 Kruiningen 

2009-           Ds P Wilschut                                       Nieuwveen